Реалистично дилдо без тестиси 21cm

007006GC
790 ден.

Класичниот модел никогаш не излегува од стил. Ако сакате да се забавувате и да имате врвна стимулација, реалистичен вибратор без тестиси е вистинскиот избор за вас.

Направен е од висококвалитетен ТПР материјал и е флексибилен. Има истакнати вени како вистински пенис.

Вкупната должина на реалистичниот вибратор е 21 cm, а неговиот дијаметар е 3,7 cm. Има силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна површина и да уживате во неа без да ги користете рацете.

За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата да биде уште попријатна, препорачуваме да се користат лубриканти на водна основа. Нарачајте реалистичен вибратор и уживајте во интимните моменти.

Реалистично

790 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Класичниот модел никогаш не излегува од стил. Ако сакате да се забавувате и да имате врвна стимулација, реалистичен вибратор без тестиси е вистинскиот избор за вас.

Направен е од висококвалитетен ТПР материјал и е флексибилен. Има истакнати вени како вистински пенис.

Вкупната должина на реалистичниот вибратор е 21 cm, а неговиот дијаметар е 3,7 cm. Има силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна површина и да уживате во неа без да ги користете рацете.

За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата да биде уште попријатна, препорачуваме да се користат лубриканти на водна основа. Нарачајте реалистичен вибратор и уживајте во интимните моменти.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: