БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -110 ден.

Меко дилдо 23cm Sniper Desire

CN-711790547
1.490 ден. 1.600 ден. Заштеда 110 ден.

Уживајте во реално искуство со Sniper Desire Soft Dildo изработен од најквалитетен TPE материјал. Ова исклучително меко дилдо е направено по модел на вистински пенис, со внимателно обликувани вени, нагласена глава и хипнотизирачки тестиси. Секој детал е внимателно дизајниран за да ви даде автентично искуство. Долго 23 cm, ова меко дилдо ќе ве освои со својата природна должина и изразена ширина од 4,9 cm на најдебелиот дел. Чувствувајте интензивна стимулација додека го користите, исполнувајќи ги вашите желби и фантазии. Неговата цврста вакуумска основа ви овозможува без напор да ја залепите вашата секси играчка на која било рамна површина, давајќи ви неограничена слобода да експериментирате со различни пози, без раце.

Меко дилдо 23cm

1.490 ден. 1.600 ден. Заштеда 110 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Уживајте во реално искуство со Sniper Desire Soft Dildo изработен од најквалитетен TPE материјал. Ова исклучително меко дилдо е направено по модел на вистински пенис, со внимателно обликувани вени, нагласена глава и хипнотизирачки тестиси. Секој детал е внимателно дизајниран за да ви даде автентично искуство. Долго 23 cm, ова меко дилдо ќе ве освои со својата природна должина и изразена ширина од 4,9 cm на најдебелиот дел. Чувствувајте интензивна стимулација додека го користите, исполнувајќи ги вашите желби и фантазии. Неговата цврста вакуумска основа ви овозможува без напор да ја залепите вашата секси играчка на која било рамна површина, давајќи ви неограничена слобода да експериментирате со различни пози, без раце. За дополнително уживање и непречено лизгање, се препорачува употреба на лубрикант на база на вода, кој ќе ги подобри сензациите и ќе ја олесни пенетрацијата. Одржувањето е лесно со употреба на средство за чистење играчки, кое можете да го нарачате во нашата продавница. Овој специјализиран производ ќе ви помогне да го одржувате вашето меко дилдо во чиста состојба за да можете да уживате во него повторно и повторно.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: