БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Меко дилдо Dick

008038NR
1.490 ден.

За незаборавно уживање подарете си го себе си или на вашата сакана личност ова реалистично меко дилдо. Направено е од TPR материјал кој верно имитира кожа и целосно е безбеден за употреба. Поседува тестиси и вакуумски потпирач, па може да го прицврстите за било која мазна површина. Компатибилен е со страп он гаќички. Неговата вкупна должина е 27cm, a ширината е 4,2cm. За да ја олесните пенетрацијата, препорачуваме да користите лубрикант на водена база. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

Меко дилдо Dick

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

За незаборавно уживање подарете си го себе си или на вашата сакана личност ова реалистично меко дилдо. Направено е од TPR материјал кој верно имитира кожа и целосно е безбеден за употреба. Поседува тестиси и вакуумски потпирач, па може да го прицврстите за било која мазна површина. Компатибилен е со страп он гаќички. Неговата вкупна должина е 27cm, a ширината е 4,2cm. За да ја олесните пенетрацијата, препорачуваме да користите лубрикант на водена база. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: