БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Дупло дилдо Double Dones

040060
1.190 ден.

Доколку сакате разновидност во вашиот сексуален живот, тогаш ова розево дупло дилдо е за вас. Може да го користи една личност или две личности кои можат да уживаат на двата краја. Направено е од многу флексибилен и мек материјал кој е безбеден за вашата кожа. Двојното дилдо има вкупна должина од 42 cm, додека пречникот од едната страна е 3,5 cm, а од другата страна 2,5 cm. Дилдото е целосно водоотпорно и може да го користите во када или под туш. За полесна пенетрација препорачана е употреба на лубрикант на водена база. За правилно одржување потребно е да се измие со млака вода и благ сапун.

Дупло дилдо

1.190 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Доколку сакате разновидност во вашиот сексуален живот, тогаш ова розево дупло дилдо е за вас. Може да го користи една личност или две личности кои можат да уживаат на двата краја. Направено е од многу флексибилен и мек материјал кој е безбеден за вашата кожа. Двојното дилдо има вкупна должина од 42 cm, додека пречникот од едната страна е 3,5 cm, а од другата страна 2,5 cm. Дилдото е целосно водоотпорно и може да го користите во када или под туш. За полесна пенетрација препорачана е употреба на лубрикант на водена база. За правилно одржување потребно е да се измие со млака вода и благ сапун.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: