БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Фетиш сет

570060
990 ден.

Во љубовните игри понекогаш се потребни дополнителни стимуланси за да ја зачинат вашата врска. Фетиш сетот е токму тоа што ви треба за случувањата во вашата спална соба да ги подигнете на едно повисоко ниво. Се состои од три елементи, а тоа се камшик, лисици и маска за покривање на очите. Многу квалитетен камшик кој ќе создаде неверојатно чувство на возбуда, додека очите на партнерот се покриени со меката квалитетна маска, а рацете се врзани со силните лисици. Фетиш сетот е омилен кај паровите кои сакаат умерени садо мазо игри, но и кај оние кои практикуваат нешто потврда игра.

Фетиш сет

990 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Во љубовните игри понекогаш се потребни дополнителни стимуланси за да ја зачинат вашата врска. Фетиш сетот е токму тоа што ви треба за случувањата во вашата спална соба да ги подигнете на едно повисоко ниво. Се состои од три елементи, а тоа се камшик, лисици и маска за покривање на очите. Многу квалитетен камшик кој ќе создаде неверојатно чувство на возбуда, додека очите на партнерот се покриени со меката квалитетна маска, а рацете се врзани со силните лисици. Фетиш сетот е омилен кај паровите кои сакаат умерени садо мазо игри, но и кај оние кои практикуваат нешто потврда игра.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: