БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -210 ден.
  • Нема залиха

Виолетово реалистично дилдо 18cm

CN-711732161
790 ден. 1.000 ден. Заштеда 210 ден.

Со својата должина од 18 cm и дијаметар од 3,6 cm, ова дилдо обезбедува удобна големина за задоволувачко искуство. Изработен е од пријатен материјал кој е мек на допир, давајќи ви чувство на природност и удобност при употреба. Дилдото има и тестиси кои додаваат автентичен изглед и може да се користи како рачка за полесна контрола. Со силна вакумска основа, можете цврсто да го закачите дилдото на мазни површини, што овозможува различни позиции и слобода за експериментирање. Уживајте во интензивни сензации со виолетово реалистично дилдо долго 18 см. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

Виолетово

790 ден. 1.000 ден. Заштеда 210 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Со својата должина од 18 cm и дијаметар од 3,6 cm, ова дилдо обезбедува удобна големина за задоволувачко искуство. Изработен е од пријатен материјал кој е мек на допир, давајќи ви чувство на природност и удобност при употреба. Дилдото има и тестиси кои додаваат автентичен изглед и може да се користи како рачка за полесна контрола. Со силна вакумска основа, можете цврсто да го закачите дилдото на мазни површини, што овозможува различни позиции и слобода за експериментирање. Уживајте во интензивни сензации со виолетово реалистично дилдо долго 18 см. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: