БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -300 ден.
  • Нема залиха

2D Дилдо 20cm

10176
2.190 ден. 2.490 ден. Заштеда 300 ден.

Ако сакате реалистично чувство при пенетрацијата, тогаш ова 2D дилдо е за вас. Овој неверојатен дилдо се состои од 2 слоја - цврста внатрешност и мека надворешност, која верно ја имитира кожата. Неговиот TPR материјал поседува и нежна површина, која е потполно безбедна за користење.

Вкупната должина на дилдото изнесува 20цм, должината за пенетрација изнесува 16цм, додека пречинкот е 4,5цм. Има тестиси и вакумска подлога, која може да ја прицврстите на било која мазна површина.

2D Дилдо 20cm

2.190 ден. 2.490 ден. Заштеда 300 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Ако сакате реалистично чувство при пенетрацијата, тогаш ова 2D дилдо е за вас. Овој неверојатен дилдо се состои од 2 слоја - цврста внатрешност и мека надворешност, која верно ја имитира кожата. Неговиот TPR материјал поседува и нежна површина, која е потполно безбедна за користење.

Вкупната должина на дилдото изнесува 20цм, должината за пенетрација изнесува 16цм, додека пречинкот е 4,5цм. Има тестиси и вакумска подлога, која може да ја прицврстите на било која мазна површина.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: