БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Дупло дилдо 29cm

001027
990 ден.

Двојниот вибратор со пурпурна боја е вистинската работа за љубителите на двојната пенетрација и големиот оргазам. Силиконскиот материјал е многу нежен на допир и флексибилноста на овој фантастичен вибратор може да обезбеди вагинална и анална пенетрација.

Целата должина е 29см, а просечната дебелина е 3,5см, што е доволно да се посвети вечерта само на себе. Не заборавајте да користите и лубрикант на водна основа за да се чувствувате поудобно и опуштено. 

Реалистична форма и истакнати вени ќе обезбедат уште подобра стимулација на вашето маче и задник.

Ќе се чувствувате удобно бидејќи овој секси уред нежно ја исполнува вашата вагина и анален отвор.

Ќе сакаш мала пауза и фантастичниот секси двоен вибратор повторно ќе почне да освојува оргазми.

Дупло дилдо

990 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 4 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Двојниот вибратор со пурпурна боја е вистинската работа за љубителите на двојната пенетрација и големиот оргазам. Силиконскиот материјал е многу нежен на допир и флексибилноста на овој фантастичен вибратор може да обезбеди вагинална и анална пенетрација.

Целата должина е 29см, а просечната дебелина е 3,5см, што е доволно да се посвети вечерта само на себе. Не заборавајте да користите и лубрикант на водна основа за да се чувствувате поудобно и опуштено. 

Реалистична форма и истакнати вени ќе обезбедат уште подобра стимулација на вашето маче и задник.

Ќе се чувствувате удобно бидејќи овој секси уред нежно ја исполнува вашата вагина и анален отвор.

Ќе сакаш мала пауза и фантастичниот секси двоен вибратор повторно ќе почне да освојува оргазми.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: