БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Реалистично дилдо 20cm

008102N
1.490 ден.

Фантастично реалистично дилдо дизајнирано на најдобар начин да имитира вистински пенис. Направено од најквалитетен TPR материјал кој верно имитира кожа. Негова специјална карактеристика е што има растеглива кожа, па ќе имате чувство како да допирате вистински пенис. Многу е флексибилно и со мека надворешност, а има и вакуумска основа со која може да го прицврстите на било која мазна површина. Должината е 20cm, a пречникот е 3,8cm.

Реалистично

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 7 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Фантастично реалистично дилдо дизајнирано на најдобар начин да имитира вистински пенис. Направено од најквалитетен TPR материјал кој верно имитира кожа. Негова специјална карактеристика е што има растеглива кожа, па ќе имате чувство како да допирате вистински пенис. Многу е флексибилно и со мека надворешност, а има и вакуумска основа со која може да го прицврстите на било која мазна површина. Должината е 20cm, a пречникот е 3,8cm.

За да ја олесните пенетрацијата препорачуваме пубрикант на водена база. За правилно одржување потребно е играчката да се мие со млака вода и благ сапун, а потоа да се избрише и да се остави да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: