БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Меко дилдо Johnson

008040NR
1.490 ден.

Нежно закривеното меко дилдо Johnson е прилагодено  за стомулација на Г точката. Има вкупна должина од 23,4cm и ширина 4,7cm и ќе ги задоволи сите ваши потреби. Со својата мекост и еластичност ќе ве доведе до повеќекратни оргазми. Направено е од TPR материјал кој верно имитира кожа и целосно е безбеден за употреба. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

Меко дилдо

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Нежно закривеното меко дилдо Johnson е прилагодено  за стомулација на Г точката. Има вкупна должина од 23,4cm и ширина 4,7cm и ќе ги задоволи сите ваши потреби. Со својата мекост и еластичност ќе ве доведе до повеќекратни оргазми. Направено е од TPR материјал кој верно имитира кожа и целосно е безбеден за употреба. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: