БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Меко дилдо Jason

008041NR
1.490 ден.

Совршено дизајнираното реалистично меко дилдо Jason ќе ви даде чувство на исполнетост и задоволство. Изработен е од TPR материјал кој е мек, флексибилен и верно имитира кожа и е потполно безбеден за употреба. Има вакуумска основа за да можете да го прикачите на која било мазна површина. Компатибилен е со гаќички на ремен и има тестиси. Неговата вкупна должина е 24 см, додека ширината е 4,1 см. За да се олесни пенетрацијата, препорачуваме лубрикант на база на вода. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

Меко дилдо

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Совршено дизајнираното реалистично меко дилдо Jason ќе ви даде чувство на исполнетост и задоволство. Изработен е од TPR материјал кој е мек, флексибилен и верно имитира кожа и е потполно безбеден за употреба. Има вакуумска основа за да можете да го прикачите на која било мазна површина. Компатибилен е со гаќички на ремен и има тестиси. Неговата вкупна должина е 24 см, додека ширината е 4,1 см. За да се олесни пенетрацијата, препорачуваме лубрикант на база на вода. За правилно одржување, измијте ја играчката со млака вода и благ сапун и оставете ја добро да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: