БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Мек Vibro дилдо 19cm Zebulon

008108ZR
1.390 ден.

Уживај во реалистичен вибратор кога сакаш. Направен е од квалитетен ТПР материјал кој ја имитира човечката кожа на одличен начин.

Надворешноста е мека и нежна, совршено ќе се прилагоди на внатрешноста на вашата вагина. Има силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна површина и да уживате во неа без да ги користете рацете.

Вкупната должина на вибраторот е 19,4 cm, делот кој треба да се пенетрира е долг 14 см, додека дијаметарот на дијаметарот е 4,2 cm.

Исто така има вибрација, со помош на потенциометар кој е поврзан со вибраторот можете да ја контролирате јачината на вибрациите.

Работи со 2 АА батерии. 

Мек Vibro дилдо

1.390 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Уживај во реалистичен вибратор кога сакаш. Направен е од квалитетен ТПР материјал кој ја имитира човечката кожа на одличен начин.

Надворешноста е мека и нежна, совршено ќе се прилагоди на внатрешноста на вашата вагина. Има силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна површина и да уживате во неа без да ги користете рацете.

Вкупната должина на вибраторот е 19,4 cm, делот кој треба да се пенетрира е долг 14 см, додека дијаметарот на дијаметарот е 4,2 cm.

Исто така има вибрација, со помош на потенциометар кој е поврзан со вибраторот можете да ја контролирате јачината на вибрациите.

Работи со 2 АА батерии. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете некои од лубрикантите на водна основа. Нарачајте Soft Vibro Dildo 19cm Zebulon и уживајте во интимните моменти.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: