• -300 ден.

Мек дилдо Alex

008037NR
1.290 ден. 1.590 ден. Заштеда 300 ден.

Сакате одлична авантура и чувство на комплетно исполнување, нашата препорака е овој величествен пример за мек дилдо Алекс.

Неговиот ТПР материјал добра имитација на кожата, има мека структура и е веродостоен. Безбедно е за твојата кожа. Со својата неверојатна должина од 28,2cm и ширина од 5cm ќе ве стимулира на најдобар начин.

Има вакумска подлога за да можете да ја прикачите на било која мазна површина. 

Компатибилен е со ремен на гаќи. За да се олесни пенетрацијата, ви препорачуваме лубрикант на водна основа.

За правилно одржување, неопходно е да се измие играчката со млака вода и сапун, да се испрска со Toys Cleaner, чистач од нашиот асортиман, а потоа да се избрише и да се остави добро да се исуши.

За преглед на сите производи, видете ја категоријата дилда.

Мек дилдо Alex

1.290 ден. 1.590 ден. Заштеда 300 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Сакате одлична авантура и чувство на комплетно исполнување, нашата препорака е овој величествен пример за мек дилдо Алекс.

Неговиот ТПР материјал добра имитација на кожата, има мека структура и е веродостоен. Безбедно е за твојата кожа. Со својата неверојатна должина од 28,2cm и ширина од 5cm ќе ве стимулира на најдобар начин.

Има вакумска подлога за да можете да ја прикачите на било која мазна површина. 

Компатибилен е со ремен на гаќи. За да се олесни пенетрацијата, ви препорачуваме лубрикант на водна основа.

За правилно одржување, неопходно е да се измие играчката со млака вода и сапун, да се испрска со Toys Cleaner, чистач од нашиот асортиман, а потоа да се избрише и да се остави добро да се исуши.

За преглед на сите производи, видете ја категоријата дилда.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: