• -101 ден.

Мал дилдо Slick Pleasure

017051
399 ден. 500 ден. Заштеда 101 ден.

Малиот вибратор Slick Pleasure мек и флексибилен вибратор е идеален и за мажите и жените. Направен е од премиум ТПР материјал кој брилијантно имитира вистинска кожа, и има изразени вени на него кои се многу реални.

Вибраторот има должина од 11 cm и обиколка од 2,7 cm и е водоотпорна. За полесна пенетрација се препорачува лубрикант на водна основа.

За правилно одржување, неопходно е да се измие вибраторот со млака вода и сапун, да се исчисти со Toys Cleaner од нашиот асортиман.Нарачајте мал вибратор и уживајте во незаборавните моменти на уживање.

Мал дилдо Slick

399 ден. 500 ден. Заштеда 101 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Малиот вибратор Slick Pleasure мек и флексибилен вибратор е идеален и за мажите и жените. Направен е од премиум ТПР материјал кој брилијантно имитира вистинска кожа, и има изразени вени на него кои се многу реални.

Вибраторот има должина од 11 cm и обиколка од 2,7 cm и е водоотпорна. За полесна пенетрација се препорачува лубрикант на водна основа.

За правилно одржување, неопходно е да се измие вибраторот со млака вода и сапун, да се исчисти со Toys Cleaner од нашиот асортиман.Нарачајте мал вибратор и уживајте во незаборавните моменти на уживање.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: