БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мек Vibro дилдо 21cm Catoblepas

008106ZR
1.490 ден.

Дајте си ги незаборавните моменти на уживање со мек вибрирачки вибратор. Направен е од висококвалитетен ТПР материјал, медицински е тестиран и целосно безбеден за употреба.

Има тестиси и е прошаран со вени како вистински пенис. Многу е флексибилно.

Исто така, постои силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна и рамна површина. Со помош на потенциометар кој е поврзан со кабелот, можете да уживате во неговите вибрации. Работи со 2 АА батерии. 

Неговата вкупна должина е 21 см, делот за пенетрација е долг 14 см, а неговиот дијаметар е 4,4 см. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата биде уште попријатна, користете некои од лубрикантите на водна основа. 

Мек Vibro дилдо

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 5 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Дајте си ги незаборавните моменти на уживање со мек вибрирачки вибратор. Направен е од висококвалитетен ТПР материјал, медицински е тестиран и целосно безбеден за употреба.

Има тестиси и е прошаран со вени како вистински пенис. Многу е флексибилно.

Исто така, постои силна вакумска основа, можете да ја залепите на било која мазна и рамна површина. Со помош на потенциометар кој е поврзан со кабелот, можете да уживате во неговите вибрации. Работи со 2 АА батерии. 

Неговата вкупна должина е 21 см, делот за пенетрација е долг 14 см, а неговиот дијаметар е 4,4 см. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата биде уште попријатна, користете некои од лубрикантите на водна основа. 

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: