БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мал силиконски анален дилдо

ft001004
699 ден.

Без разлика дали сте почетник или експерт за анален секс, овој мал анален дилдо е одлична прилика да доживеете врвен оргазам. Оваа елегантна секси играчка е направена од флексибилен и глаок силикон, потполно безбеден за вашето тело. Вкупната должина изнесува 10.5cm, додека најширокиот дел е 2.4cm. Малиот анален дилдо зе шири во својот опсег за врвно уживање на било кое ниво на игра.

Ова анално дилдо може да го залепите за било која рамна површина и да го користите без употреба на раце, затоа што има цврста вакуумска база.

Мал силиконски

699 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Без разлика дали сте почетник или експерт за анален секс, овој мал анален дилдо е одлична прилика да доживеете врвен оргазам. Оваа елегантна секси играчка е направена од флексибилен и глаок силикон, потполно безбеден за вашето тело. Вкупната должина изнесува 10.5cm, додека најширокиот дел е 2.4cm. Малиот анален дилдо зе шири во својот опсег за врвно уживање на било кое ниво на игра.

Ова анално дилдо може да го залепите за било која рамна површина и да го користите без употреба на раце, затоа што има цврста вакуумска база. За максимално уживање, пријатна пенетрација и максимална удобност, употребувајте исклучиво лубрикант на база на вода. За правилно одржување потребно е да ја исперете играчката со млака вода и благ сапун. Нарачајте си мал силиконски анален дилдо и доживајте го оргазамот за кој секогаш сте фантазирале.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: