БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -151 ден.

Виолетово анално дилдо за почетници

CN-331410081
349 ден. 500 ден. Заштеда 151 ден.

Влезете во светот на аналната стимулација со нашето виолетово анално дилдо за почетници. Направено од висококвалитетен материјал кој е безбеден за вашето тело, ова анално дилдо обезбедува удобност и безбедност при употреба. Со вкупна должина од 6,6 cm и дијаметар од 2,4 cm, оваа играчка ќе ви овозможи нежна стимулација. Има и практична рачка која овозможува полесно држење и контрола за време на играта. Почувствувајте го задоволството и истражете нови сензации со нашето виолетово анално дилдо за почетници. За полесно и поудобно пенетрација, користете само анален лубрикант на база на вода. Со цел правилно да ја одржувате вашата играчка, препорачуваме средство за чистење играчки.

Виолетово

349 ден. 500 ден. Заштеда 151 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Влезете во светот на аналната стимулација со нашето виолетово анално дилдо за почетници. Направено од висококвалитетен материјал кој е безбеден за вашето тело, ова анално дилдо обезбедува удобност и безбедност при употреба. Со вкупна должина од 6,6 cm и дијаметар од 2,4 cm, оваа играчка ќе ви овозможи нежна стимулација. Има и практична рачка која овозможува полесно држење и контрола за време на играта. Почувствувајте го задоволството и истражете нови сензации со нашето виолетово анално дилдо за почетници. За полесно и поудобно пенетрација, користете само анален лубрикант на база на вода. Со цел правилно да ја одржувате вашата играчка, препорачуваме средство за чистење играчки.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: