БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -200 ден.

Мало реалистично дилдо 12cm

CN-101773887
490 ден. 690 ден. Заштеда 200 ден.

Воодушевете се со малото реалистичко дилдо Petite Pleasure, долго 12 см. Ова реалистичко дилдо има форма и текстура што ќе ве доведе до незаборавни моменти на задоволство. Вкупна должина 12 cm, ширина 3,2 cm, обезбедува чувство на ситост и интензивна стимулација. Изработен од пријатен материјал, „Petite Pleasure“ ќе ви даде нежен и мазен допир за максимално уживање. Покрај тоа, има практична вакумска основа која овозможува цврсто држење на мазни површини, давајќи ви слобода да истражувате различни позиции и сензации. Ова мало дилдо е дизајнирано и за анално и за вагинално задоволство. Препуштете се на новите сензации и со додавање на лубрикант на база на вода, вашето искуство ќе биде уште попријатно и поудобно.

Мало

490 ден. 690 ден. Заштеда 200 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Воодушевете се со малото реалистичко дилдо Petite Pleasure, долго 12 см. Ова реалистичко дилдо има форма и текстура што ќе ве доведе до незаборавни моменти на задоволство. Вкупна должина 12 cm, ширина 3,2 cm, обезбедува чувство на ситост и интензивна стимулација. Изработен од пријатен материјал, „Petite Pleasure“ ќе ви даде нежен и мазен допир за максимално уживање. Покрај тоа, има практична вакумска основа која овозможува цврсто држење на мазни површини, давајќи ви слобода да истражувате различни позиции и сензации. Ова мало дилдо е дизајнирано и за анално и за вагинално задоволство. Препуштете се на новите сензации и со додавање на лубрикант на база на вода, вашето искуство ќе биде уште попријатно и поудобно.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: