БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -209 ден.

Виолетовo TPE дилдо 18cm

CN-133049353
790 ден. 999 ден. Заштеда 209 ден.

Запознајте го виолетовото TPE дилдо долго 18 cm со дијаметар од 3,8 cm. Ова реалистично дилдо е обложено со вени за да ви даде дополнителна стимулација и автентично чувство. Изработен е од висококвалитетен TPE материјал кој е мек на допир, флексибилен и безбеден за употреба. Со својата должина од 18 cm и дијаметар од 3,8 cm, ова дилдо обезбедува задоволувачко чувство на исполнетост и длабока пенетрација. Вените, кои се дискретно втиснати на површината, обезбедуваат дополнителна стимулација и реално искуство. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

Виолетовo TPE

790 ден. 999 ден. Заштеда 209 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Запознајте го виолетовото TPE дилдо долго 18 cm со дијаметар од 3,8 cm. Ова реалистично дилдо е обложено со вени за да ви даде дополнителна стимулација и автентично чувство. Изработен е од висококвалитетен TPE материјал кој е мек на допир, флексибилен и безбеден за употреба. Со својата должина од 18 cm и дијаметар од 3,8 cm, ова дилдо обезбедува задоволувачко чувство на исполнетост и длабока пенетрација. Вените, кои се дискретно втиснати на површината, обезбедуваат дополнителна стимулација и реално искуство. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете еден од лубрикантите на база на вода.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: