Метални лисици со црно крзно

ft001016
690 ден.

Освежете го вашиот сексуален живот и уживајте во секси игрите заедно со вашиот партнер. Металните лисици ја имаат моќта да ви овозможат многу возбудливи моменти за паметење. Обложени се со црно крзно, како би овозможиле дополнителна заштита од металот. Идеални за сите љубители на BDSM игри, но и за сите оние кои сакаат да испробаат нешто ново. Нарачајте метални лисици и препуштете се на уживањето!

Метални лисици

690 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 6 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Освежете го вашиот сексуален живот и уживајте во секси игрите заедно со вашиот партнер. Металните лисици ја имаат моќта да ви овозможат многу возбудливи моменти за паметење. Обложени се со црно крзно, како би овозможиле дополнителна заштита од металот. Идеални за сите љубители на BDSM игри, но и за сите оние кои сакаат да испробаат нешто ново. Нарачајте метални лисици и препуштете се на уживањето!

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: