БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Транспарентна навлака за пенис

001024
290 ден.

Навлаката за пенис служи дополнително да ја стимулира вашата партнерка за време на самата пенетрација. Има топчеста структура која е многу пријатна за време на стимулацијата на вагиналниот отвор, а воедно има и додаток кој врши стимулација на клиторисот за време на пенетрацијата. Изработена е од квалитетен силикон и има должина од 12,5cm, надворешниот пречник е 3cm, внатрешниот 2,2cm. Moже да служи и за зголемување на пенисот и како траен кондом. 

Транспарентна

290 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Навлаката за пенис служи дополнително да ја стимулира вашата партнерка за време на самата пенетрација. Има топчеста структура која е многу пријатна за време на стимулацијата на вагиналниот отвор, а воедно има и додаток кој врши стимулација на клиторисот за време на пенетрацијата. Изработена е од квалитетен силикон и има должина од 12,5cm, надворешниот пречник е 3cm, внатрешниот 2,2cm. Moже да служи и за зголемување на пенисот и како траен кондом. 

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: