БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Titan gel Gold

titan gel gold
1.690 ден.

Titan gel Gold во моментов е најдобро средство за зголемување на пенисот, зголемување на сексуалната желба и продолжување на времетраењето на односот. Неговата иновативна формула ќе ви помогне да ги решите вашите проблеми во кревет. Неговиот природен состав ќе има позитивен ефект врз вашиот пенис и ќе го направи поголем и поцврст од било кога досега. Неговиот природен состав вклучува глицин, екстракт од гуарана, арганин, вербено масло, екстракт од диви јагоди и ментол.Нанеси го Тitan gel Gold по туширањето на целиот пенис од коренот накaj врвот. Кога го нанесувате, нежно масирајте со прстите додека пенисот не апсорбира. Можете да го повторите процесот повторно.

Titan gel Gold

1.690 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 10 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Titan гел Gold во моментов е најдобро средство за зголемување на пенисот, зголемување на сексуалната желба и продолжување на времетраењето на односот. Неговата иновативна формула ќе ви помогне да ги решите вашите проблеми во кревет. Неговиот природен состав ќе има позитивен ефект врз вашиот пенис и ќе го направи поголем и поцврст од било кога досега. 

Неговиот природен состав вклучува глицин, екстракт од гуарана, арганин, вербено масло, екстракт од диви јагоди и ментол.

Нанеси го Titan gel Gold по туширањето на целиот пенис од коренот наkaj врвот. Кога се нанесувате, нежно масажирајте со прстите додека пенисот не апсорбира.

Можете да го повторите процесот повторно. За најдобар можен ефект, се препорачува да се користи секојдневно, и можете да го користите половина час пред однос. 

Titan gel Gold го зголемува квалитетот на вашиот однос, значително ја зголемува вашата должина и ширина на пенисот, ја зајакнува ерекцијата и го зајакнува либидото.

Првите резултати од употребата на гелот се видливи по неколку дена, а за најдобри резултати е неопходно да се користи гелот најмалку еден месец. Доаѓа во пакет од 50мл. 

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: