БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мало метално анално дилдо со син дијамант

ft001019
490 ден.

Малото метално анално дилдо со син дијамант е со должина од 7,2 cm и дијаметар од 2,8 cm и при пенетрациите постепено го проширува анусот, правејќи незаборавни пенетрации. Секси аналниот дилдо е изработен од алуминиум во сребрена боја и има светло сини кристали на дното, што го прави уште посекси и ги разгорува емоциите. Ќе уживате во аналниот секс бидејќи сензациите предизвикани од аналниот дилдо ве оставаат без здив. Ќе уживате во дружењето со овој секси гаџет што секогаш можете да го носите со себе каде и да одите. Се препорачува да користите анален лубрикант на база на вода за секој интимен состанок за да преземете безбедни чекори за да го победите аналниот секс. Нарачајте анален дилдо и тоа ќе ви стане личен интимен пријател.

Мало метално

490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 8 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Малото метално анално дилдо со син дијамант е со должина од 7,2 cm и дијаметар од 2,8 cm и при пенетрациите постепено го проширува анусот, правејќи незаборавни пенетрации. Секси аналниот дилдо е изработен од алуминиум во сребрена боја и има светло сини кристали на дното, што го прави уште посекси и ги разгорува емоциите. Ќе уживате во аналниот секс бидејќи сензациите предизвикани од аналниот дилдо ве оставаат без здив. Ќе уживате во дружењето со овој секси гаџет што секогаш можете да го носите со себе каде и да одите. Се препорачува да користите анален лубрикант на база на вода за секој интимен состанок за да преземете безбедни чекори за да го победите аналниот секс. Нарачајте анален дилдо и тоа ќе ви стане личен интимен пријател.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: