БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -400 ден.

Пумпа за пенис

10458w
1.290 ден. 1.690 ден. Заштеда 400 ден.

Пумпата за пенис служи за зголемување на пенисот и постигнување максимална ерекција. Направена е од проѕирна пластика која е потполно безбедна за користење. Вкупната должина на пумпата изнесува 22cm, внатрешната должина на цилиндарот е 20cm, додека дијаметарот 5cm. За постигнување на максимални резултати, препорачуваме при користење на пумпата користење и крема за зголемување, во комбинација со прстен за пенис.

Пумпа за пенис

1.290 ден. 1.690 ден. Заштеда 400 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 7 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Пумпата за пенис служи за зголемување на пенисот и постигнување максимална ерекција. Направена е од проѕирна пластика која е потполно безбедна за користење. Вкупната должина на пумпата изнесува 22cm, внатрешната должина на цилиндарот е 20cm, додека дијаметарот 5cm. За постигнување на максимални резултати, препорачуваме при користење на пумпата користење и крема за зголемување, во комбинација со прстен за пенис.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: