Крема за зголемување на пенисот 200ml

orion01960
1.490 ден.

Кремот за зголемување на пенисот содржи внимателно избрани состојки од растително потекло кои ќе ви обезбедат подобра циркулација на крвта во пенисот, а тоа значи дека ќе има зголемување на пенисот, како и подобра и посилна ерекција.

Се произведува во Германија и е во големо пакување од 200мл. Кремот за зголемување на пенисот се нанесува на на пенисот и нежно се масира до моментот кога кожата го апсорбира нанесениот крем.

Можете да користите крем за проширување на пенисот секој ден, и нема несакани ефекти.  Исто така има витамин Е и масло J.

Крема за

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 10 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Кремот за зголемување на пенисот содржи внимателно избрани состојки од растително потекло кои ќе ви обезбедат подобра циркулација на крвта во пенисот, а тоа значи дека ќе има зголемување на пенисот, како и подобра и посилна ерекција.

Се произведува во Германија и е во големо пакување од 200мл. Кремот за зголемување на пенисот се нанесува на на пенисот и нежно се масира до моментот кога кожата го апсорбира нанесениот крем.

Можете да користите крем за проширување на пенисот секој ден, и нема несакани ефекти.  Исто така има витамин Е и масло J.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: