БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -510 ден.
  • Ново
  • Нема залиха

Пумпа за пенис

010066B
2.490 ден. 3.000 ден. Заштеда 510 ден.

Пенис пумпа наменета за силна ерекција и зголемување на вашиот пенис. Пумпата се поставува на коренот на пенисот и со пумпање се извлекува воздухот, при што се засилува циркулацијата. Оваа пумпа поседува и вибрации, со кои нема да изостане ни чувството на задоволство. Покрај класичниот додаток, има и додаток во облик на реалистична вагина, па пумпата може да ја користите и како мастурбатор.

Користи 2 AA батерии. Вкупната должина на пумпата изнесува 25cm, внатрешната должина на цилиндарот е 23,5cm, а пречникот 6.3cm. За полесна пенетрација препорачуваме употреба на лубрикант.

Пумпа за пенис

2.490 ден. 3.000 ден. Заштеда 510 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Пенис пумпа наменета за силна ерекција и зголемување на вашиот пенис. Пумпата се поставува на коренот на пенисот и со пумпање се извлекува воздухот, при што се засилува циркулацијата. Оваа пумпа поседува и вибрации, со кои нема да изостане ни чувството на задоволство. Покрај класичниот додаток, има и додаток во облик на реалистична вагина, па пумпата може да ја користите и како мастурбатор.

Користи 2 AA батерии. Вкупната должина на пумпата изнесува 25cm, внатрешната должина на цилиндарот е 23,5cm, а пречникот 6.3cm. За полесна пенетрација препорачуваме употреба на лубрикант.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: