БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Реалистичен вибратор Ryad

001072R
699 ден.

Засилете го оргазмот со овој мек вибратор, со реалистичен изглед и боја. Направен е од TPR материјал, кој е свиленкаст и глаток. Има изразен врв и цврста осовина, јасно исцртани вени и нежно закривување, со што овозможува лесно стимулирање на вашата Г-точка. За употреба се потребни 2 АА батерии и вешти раце кои ќе управуваат со неговите фантастични вибрации. За одржување, користете млака вода и благ сапун.

Реалистичен

699 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Засилете го оргазмот со овој мек вибратор, со реалистичен изглед и боја. Направен е од TPR материјал, кој е свиленкаст и глаток. Има изразен врв и цврста осовина, јасно исцртани вени и нежно закривување, со што овозможува лесно стимулирање на вашата Г-точка. За употреба се потребни 2 АА батерии и вешти раце кои ќе управуваат со неговите фантастични вибрации. За одржување, користете млака вода и благ сапун.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: