БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Силиконски прстен за пенис My Precious 2

ft001066
299 ден.

Прстенот за пенис е исклучителна секси играчка која може да донесе одлични новитети во љубовните авантури. Наменет е за сите мажи кои сакаат цврста ерекција и односот да биде значително подолг. Изработен е од многу квалитетен силикон и има нежна површина за целосна удобност. Пречникот на внатрешноста е 2,2cm, а дебелината на престенот е 0,8cm и е многу растеглив, па соодветен е за сите големини на пениси. Уживај во секое движење и нова ерекција која ќе и се допадне на твојата партнерка. За полесно ставање на престенот, користете лубрикант на водена база.

Силиконски

299 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Прстенот за пенис е исклучителна секси играчка која може да донесе одлични новитети во љубовните авантури. Наменет е за сите мажи кои сакаат цврста ерекција и односот да биде значително подолг. Изработен е од многу квалитетен силикон и има нежна површина за целосна удобност. Пречникот на внатрешноста е 2,2cm, а дебелината на престенот е 0,8cm и е многу растеглив, па соодветен е за сите големини на пениси. Уживај во секое движење и нова ерекција која ќе и се допадне на твојата партнерка. За полесно ставање на престенот, користете лубрикант на водена база.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: