БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Pjur Premium Лубрикант 150ml

90056
1.490 ден.

Многу квалитетен лубрикант наменет за оние кои уживаат во груб секс, и кои сакаат да користат секси играчки со поголеми големини.

Има одлични својства за подмачкување. Pjur Premium лубрикант се прави врз основа на вода и силикон. 

Без мирис и вкус, дерматолошки е тестиран и целосно безбеден за вашето тело. Се прави во Германија и доаѓа во пакет од 150 мл.

Состав: Aqua (Water), Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothazolinone.

Pjur Premium

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 6 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Многу квалитетен лубрикант наменет за оние кои уживаат во груб секс, и кои сакаат да користат секси играчки со поголеми големини.

Има одлични својства за подмачкување. Pjur Premium лубрикант се прави врз основа на вода и силикон. 

Без мирис и вкус, дерматолошки е тестиран и целосно безбеден за вашето тело. Се прави во Германија и доаѓа во пакет од 150 мл.

Состав: Aqua (Water), Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothazolinone.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: