БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Фетиш свеќа

5703000010
490 ден.

Ако сакате да ја вжештите атмосферата и да пробате нешто ново, ви ја препорачуваме оваа фетиш свеќа. Одличен избор за љубители на страсни предигри. При загревање, восокот на свеќата достигнува температура помеѓу 48-50 степени целзиусови. Тежината на свеќата е 135 грама, долга 10cm и широка 4.5cm.

Фетиш свеќа

490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Ако сакате да ја вжештите атмосферата и да пробате нешто ново, ви ја препорачуваме оваа фетиш свеќа. Одличен избор за љубители на страсни предигри. При загревање, восокот на свеќата достигнува температура помеѓу 48-50 степени целзиусови. Тежината на свеќата е 135 грама, долга 10cm и широка 4.5cm.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: