БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Силиконски прстен за пенис My Precious

ft001065
290 ден.

Фантастичен прстен за пенис кој ќе ви овозможи долга и јака ерекција. Прстенот е изработен од квалитетен силиконски материјал, кој совршено ќе се прилагоди на вашиот пенис. Уживајте во секое движење и пенетрација, самоуверени и исполнети со моќ. Силиконскиот прстен има вкупен внатрешен дијаметар од 2cm и дебелина од 0.8cm, исклучително е растеглив и одговара на секоја големина на пенис. За лесно поставување и попријатно чувство додека е на вашиот пенис, препорачуваме користење на лубрикант на база на вода. Се одржува со млака вода и неутрален сапун.

Силиконски

290 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 14 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Фантастичен прстен за пенис кој ќе ви овозможи долга и јака ерекција. Прстенот е изработен од квалитетен силиконски материјал, кој совршено ќе се прилагоди на вашиот пенис. Уживајте во секое движење и пенетрација, самоуверени и исполнети со моќ. Силиконскиот прстен има вкупен внатрешен дијаметар од 2cm и дебелина од 0.8cm, исклучително е растеглив и одговара на секоја големина на пенис. За лесно поставување и попријатно чувство додека е на вашиот пенис, препорачуваме користење на лубрикант на база на вода. Се одржува со млака вода и неутрален сапун.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: