БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Црвена трака за врзување

5051100030
590 ден.

Црвената трака за врзување ви овозможува да се препуштите на вашите омилени активности, еротски игри, доминација и потчинување. Долга е 15m, широка 5cm - овозможувајќи ви бројни и долги игри со вашиот партнер. Специјалниот состав овозможува да не се залепи на кожата.

Црвена трака за

590 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Црвената трака за врзување ви овозможува да се препуштите на вашите омилени активности, еротски игри, доминација и потчинување. Долга е 15m, широка 5cm - овозможувајќи ви бројни и долги игри со вашиот партнер. Специјалниот состав овозможува да не се залепи на кожата.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: