БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Метални лисици со црвено крзно

ft001017
590 ден.

Освежете го вашиот сексуален живот и уживајте во секси игрите заедно со вашиот партнер. Металните лисици ја имаат моќта да ви овозможат многу возбудливи моменти за паметење. Обложени се со црно крзно, како би овозможиле дополнителна заштита од металот. Идеални за сите љубители на BDSM игри, но и за сите оние кои сакаат да испробаат нешто ново. Нарачајте метални лисици и препуштете се на уживањето!

Метални лисици

590 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Освежете го вашиот сексуален живот и уживајте во секси игрите заедно со вашиот партнер. Металните лисици ја имаат моќта да ви овозможат многу возбудливи моменти за паметење. Обложени се со црно крзно, како би овозможиле дополнителна заштита од металот. Идеални за сите љубители на BDSM игри, но и за сите оние кои сакаат да испробаат нешто ново. Нарачајте метални лисици и препуштете се на уживањето!

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: