БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мал метален анален дилдо со црн циркон

ft001018
399 ден.

Анален дилдо кој постепено го шири анусот при секоја пенетрација и ги опушта аналните мускули, овозможувајќи самата пенетрација да биде поудобна и мистична. За максимално уживање, пријатна пенетрација и максимална удобност, препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода. Должината на овој анален дилдо изнесува 7.2cm, а ширината од 2.8cm е одлична за почетници кои сакаат да ги направат првите чекори во аналниот секс. 

Аналниот батплаг постепено се шири од врвот кон дното. Изработен е од алуминиумски материјал, а на дното има циркон кој додава сексипил. Запознај се со своите фантазии и овозможи си незаборавно уживање и оргазам кој ќе те остави без здив.

Мал метален

399 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 8 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Анален дилдо кој постепено го шири анусот при секоја пенетрација и ги опушта аналните мускули, овозможувајќи самата пенетрација да биде поудобна и мистична. За максимално уживање, пријатна пенетрација и максимална удобност, препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода. Должината на овој анален дилдо изнесува 7.2cm, а ширината од 2.8cm е одлична за почетници кои сакаат да ги направат првите чекори во аналниот секс. 

Аналниот батплаг постепено се шири од врвот кон дното. Изработен е од алуминиумски материјал, а на дното има циркон кој додава сексипил. Запознај се со своите фантазии и овозможи си незаборавно уживање и оргазам кој ќе те остави без здив.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: