БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Метален анален дилдо со розев циркон

ft001021
490 ден.

Метален анален дилдо (батплаг) наменет за сите љубители на анални игри кои сакаат да ги остварат своите фантазии, зачинувајќи ги со неверојатна анална стимулација. За додадена доза сексипил, на дното на аналната играчка има кристал во розева боја.

Благодарение на внимателно обликуваната форма која ги опушта мускулите и овозможува удобно анално возење, вашиот анус едноставно ќе ја обожава оваа играчка. За максимално уживање во овој фантастичен метален батплаг, препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода, како би овозможиле пријатна пенетрација и максимална удобност.

Метален анален

490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 11 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Метален анален дилдо (батплаг) наменет за сите љубители на анални игри кои сакаат да ги остварат своите фантазии, зачинувајќи ги со неверојатна анална стимулација. За додадена доза сексипил, на дното на аналната играчка има кристал во розева боја.

Благодарение на внимателно обликуваната форма која ги опушта мускулите и овозможува удобно анално возење, вашиот анус едноставно ќе ја обожава оваа играчка. За максимално уживање во овој фантастичен метален батплаг, препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода, како би овозможиле пријатна пенетрација и максимална удобност.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: