БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -291 ден.

Метално анално дилдо со црн опаш

ft001010
899 ден. 1.190 ден. Заштеда 291 ден.

Дали ви се допаѓа да се дотерате за вашиот партнер? Дали и двајцата сакате да играте улоги? Изненадете го вашиот партнер со ова анално дилдо кое има опашка од лисица долга 45 см. Аналниот дилдо е изработен од исклучително квалитетен нерѓосувачки метал кој дава чувство на ситост и тежина додека го носите. Користете лубрикант за полесно и поудобно пенетрација. Вкупната должина на металното анално дилдо е 7,2, додека неговиот дијаметар е 2,8 см. Метално анално дилдо со црна опашка ќе направи да изгледате многу секси и привлечно како нескротлив див ѕвер кој го бара својот плен. Додадете малку магичен зачин во вашиот сексуален живот со оваа прекрасна секси играчка. За правилно одржување, потребно е играчката да се измие со млака вода и благ сапун, потоа да се избрише и добро да се исуши.

Метално анално

899 ден. 1.190 ден. Заштеда 291 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 5 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Дали ви се допаѓа да се дотерате за вашиот партнер? Дали и двајцата сакате да играте улоги? Изненадете го вашиот партнер со ова анално дилдо кое има опашка од лисица долга 45 см. Аналниот дилдо е изработен од исклучително квалитетен нерѓосувачки метал кој дава чувство на ситост и тежина додека го носите. Користете лубрикант за полесно и поудобно пенетрација. Вкупната должина на металното анално дилдо е 7,2, додека неговиот дијаметар е 2,8 см. Метално анално дилдо со црна опашка ќе направи да изгледате многу секси и привлечно како нескротлив див ѕвер кој го бара својот плен. Додадете малку магичен зачин во вашиот сексуален живот со оваа прекрасна секси играчка. За правилно одржување, потребно е играчката да се измие со млака вода и благ сапун, потоа да се избрише и добро да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: