БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Реалистичен вибратор Bob

001009R
790 ден.

Високо-квалитетна луксузна играчка за возрасни, прилагодена да одговара на секого. Свиленкастиот TPE материјал од кој е направен Боб е пријатен за користење и безбеден за вашето тело. Флексибилен, со должина од 22.5cm и ширина од 4.5цм, со извајани набрекнати вени кои ќе ви овозможат неверојатни сензации.

Интензитетот на вибрации лесно се прилагодува, а за користење ви се потребни 2 АА батерии. Според многумина, овој модел важи за БРОЈ ЕДЕН секси играчка. Се одржува со топла вода и благ сапун.

Реалистичен

790 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 6 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Високо-квалитетна луксузна играчка за возрасни, прилагодена да одговара на секого. Свиленкастиот TPE материјал од кој е направен Боб е пријатен за користење и безбеден за вашето тело. Флексибилен, со должина од 22.5cm и ширина од 4.5цм, со извајани набрекнати вени кои ќе ви овозможат неверојатни сензации.

Интензитетот на вибрации лесно се прилагодува, а за користење ви се потребни 2 АА батерии. Според многумина, овој модел важи за БРОЈ ЕДЕН секси играчка. Се одржува со топла вода и благ сапун.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: