БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -100 ден.

DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

9920
399 ден. 499 ден. Заштеда 100 ден.

Лубрикант со лесен и свилен состав за употреба во сите ерогени области што дава посебна мекост на кожата.

Направено е на база на вода.

Без мирис и не остава траги.

Безбеден за употреба заедно со кондоми

PH избалансиран состав

Дурекс Плеј не е контрацепција, не нуди заштита од преносливи болести

DUREX КЛАСИК

399 ден. 499 ден. Заштеда 100 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 6 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Лубрикант со лесен и свилен состав за употреба во сите ерогени области што дава посебна мекост на кожата.

Направено е на база на вода.

Без мирис и не остава траги.

Безбеден за употреба заедно со кондоми

PH избалансиран состав

Дурекс Плеј не е контрацепција, не нуди заштита од преносливи болести

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: