БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -400 ден.
  • Ново

Метална Uretra 3

DL-015
890 ден. 1.290 ден. Заштеда 400 ден.

Зајакнете ја вашата мажественост, истражете го вашето тело и навлезете во пенисот со металната уретра 3. Изненадете се, опуштете се и уживајте во нов вид на стимулација додека вашиот канал малку се отвора и се шири за да го направи имате побогата кулминација. Изработен е од висококвалитетен хируршки челик, вретеновиден со неколку каскади и прстен (со дијаметар 4cm однадвор и 3,5cm одвнатре) на врвот за полесна манипулација. Вкупна должина од 12cm и дијаметар во најширокиот дел од 1cm. Овој неверојатен производ ќе го масира вашиот пенис одвнатре и малку ќе го прошири уретрата. Дизајниран да изгледа убаво и како украс, дополнително ќе ве поттикне да работите на себе. За одржување ви треба топла вода и средство за чистење играчки, ставете ја да се исуши.

Метална Uretra

890 ден. 1.290 ден. Заштеда 400 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Зајакнете ја вашата мажественост, истражете го вашето тело и навлезете во пенисот со металната уретра 3. Изненадете се, опуштете се и уживајте во нов вид на стимулација додека вашиот канал малку се отвора и се шири за да го направи имате побогата кулминација. Изработен е од висококвалитетен хируршки челик, вретеновиден со неколку каскади и прстен (со дијаметар 4cm однадвор и 3,5cm одвнатре) на врвот за полесна манипулација. Вкупна должина од 12cm и дијаметар во најширокиот дел од 1cm. Овој неверојатен производ ќе го масира вашиот пенис одвнатре и малку ќе го прошири уретрата. Дизајниран да изгледа убаво и како украс, дополнително ќе ве поттикне да работите на себе. За одржување ви треба топла вода и средство за чистење играчки, ставете ја да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: