БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Ново
  • Нема залиха

Анална клизма 260ml

3770000
690 ден.

За подготовка на аналниот отвор и негово испирање препорачуваме анален клистир 260ml. Неговото користење е многу едноставно - резервоарот се полни со млака вода, продолжетокот се става во анусот и со притискање на резервоарот ја испирате внатрешноста. Материјалот е нетоксичен и мек. Се чисти со топла вода и сапун. Производот е дизајниран и произведен во Италија. За полесна пенетрација препорачуваме употреба на лубрикант.

Анална клизма

690 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

За подготовка на аналниот отвор и негово испирање препорачуваме анален клистир 260ml. Неговото користење е многу едноставно - резервоарот се полни со млака вода, продолжетокот се става во анусот и со притискање на резервоарот ја испирате внатрешноста. Материјалот е нетоксичен и мек. Се чисти со топла вода и сапун. Производот е дизајниран и произведен во Италија. За полесна пенетрација препорачуваме употреба на лубрикант.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: