БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Pjur спреј за одложување на ејакулација

90043
1.390 ден.

Спреј за одложување на ејакулацијата, спрејот содржи екстракт од дабова кора и пантенол, но не и лидокаин.

Во комбинација со пантенол, екстрактот од дабова кора може да има смирувачки ефект врз кожата и да спречи преранa ејакулација.

Спрејот е направен без парфем или дополнителни ароми. Спрејот доаѓа во пакет од 20ml произведен во Германија.

Pjur спреј за

1.390 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 6 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Спреј за одложување на ејакулацијата, спрејот содржи екстракт од дабова кора и пантенол, но не и лидокаин.

Во комбинација со пантенол, екстрактот од дабова кора може да има смирувачки ефект врз кожата и да спречи преранa ејакулација.

Спрејот е направен без парфем или дополнителни ароми. Спрејот доаѓа во пакет од 20ml произведен во Германија.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: