БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Мултифункционален вибратор Peter

014706
999 ден.

Мултифункционалниот вибратор Peter PL е дизајниран за точно и прецизно да ги стимулира вашите најосетливи ерогени зони. Овој вибратор ќе ве изненади со дури 30 неверојатни вибрациски функции, а за употреба се потребни 2 ААА батерии. Изработен е од квалитетен и нежен силикон, кој е испитан и потполно безбеден за вашето тело. Со своите вибрации и двата засебни мотори, овој неодолив вибратор е вистински погодок! Вкупната должина изнесува 19.2cm, а должината на делот кој пенетрира е 10cm, додека обемот е 3.1cm.

Мултифункционал

999 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Мултифункционалниот вибратор Peter PL е дизајниран за точно и прецизно да ги стимулира вашите најосетливи ерогени зони. Овој вибратор ќе ве изненади со дури 30 неверојатни вибрациски функции, а за употреба се потребни 2 ААА батерии. Изработен е од квалитетен и нежен силикон, кој е испитан и потполно безбеден за вашето тело. Со своите вибрации и двата засебни мотори, овој неодолив вибратор е вистински погодок! Вкупната должина изнесува 19.2cm, а должината на делот кој пенетрира е 10cm, додека обемот е 3.1cm.

За полесно и попријатно користење, препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: