БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -500 ден.
  • Ново

Мултифункционален вибратор со вшмукување

014916
2.490 ден. 2.990 ден. Заштеда 500 ден.

Мултифункционален вибратор со Suction Willow уникатна можност повторно да се создаде тоа неверојатно чувство на орално задоволство додека уживате во пенетрацијата.

Секси играчката е направена од силикон многу пријатна на допир. Со кликнување на едно копче, менувате 7 различни вибрациони функции додека кликате на второто копче менува 4 различни режими на цицање.

Овој прекрасен розов вибратор ќе го стимулира вашиот клиторис додека телото на вибраторот е малку заоблено и идеално за вашата за вашата G-точка. 

Мултифункционалниот вибратор има вкупна должина од 20,4 cm, додека пенетрачкиот дел е 10,5 cm, а обемот е 3,5 cm и ви требаат 2 AAA батерии за работа. Користете лубрикант на водна основа за уште попријатно чувство.

Мултифункционал

2.490 ден. 2.990 ден. Заштеда 500 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 1 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Мултифункционален вибратор со Suction Willow уникатна можност повторно да се создаде тоа неверојатно чувство на орално задоволство додека уживате во пенетрацијата.

Секси играчката е направена од силикон многу пријатна на допир. Со кликнување на едно копче, менувате 7 различни вибрациони функции додека кликате на второто копче менува 4 различни режими на цицање.

Овој прекрасен розов вибратор ќе го стимулира вашиот клиторис додека телото на вибраторот е малку заоблено и идеално за вашата за вашата G-точка. 

Мултифункционалниот вибратор има вкупна должина од 20,4 cm, додека пенетрачкиот дел е 10,5 cm, а обемот е 3,5 cm и ви требаат 2 AAA батерии за работа. Користете лубрикант на водна основа за уште попријатно чувство.

За соодветно одржување, неопходно е играчката да се измие со млака вода и сапун, да се испрска со Toys Cleaner од нашиот асортиман, да се избрише и да се остави добро да се исуши.

Можете да го видите целиот асортиман на вибратори со кликнување на страницата на вибраторите.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: