БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мултифункционален вибратор зајак 20cm

14223
1.299 ден.

Вибратор изработен од посебен силиконски материјал, кој совршено одговара на вашата вагина, дарувајќи ја со несекојдневни и незаборавни оргазми. Се' што треба да направите е да ги ослободите вашите фантазии, а вибраторот ќе ја заврши својата работа и ќе ги задоволи сите потреби. Вибраторот има фантастична должина од 20cm, додека делот кој пенетрира е долг 10cm и широк 3cm. Поседува 30 различни модови на вибрации, кои може да ги откривате една по една, додека се стимулирате до незаборавни оргазми.

Мултифункционал

1.299 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 4 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Вибратор изработен од посебен силиконски материјал, кој совршено одговара на вашата вагина, дарувајќи ја со несекојдневни и незаборавни оргазми. Се' што треба да направите е да ги ослободите вашите фантазии, а вибраторот ќе ја заврши својата работа и ќе ги задоволи сите потреби. Вибраторот има фантастична должина од 20cm, додека делот кој пенетрира е долг 10cm и широк 3cm. Поседува 30 различни модови на вибрации, кои може да ги откривате една по една, додека се стимулирате до незаборавни оргазми.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: