БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -210 ден.

Парфем со феромони Taboo Tentation

7330002028
1.290 ден. 1.500 ден. Заштеда 210 ден.

Женски парфем со феромони Taboo Tentation е идеален афродизијак за спротивниот пол. Две прскања се доволни и тоа веќе ќе ви ја зголеми самодовербата и шансите за заведување. Доаѓа во пакување од 50 ml. Направен е во Франција и најдобро се нанесува на пулсните точки.

Парфем со

1.290 ден. 1.500 ден. Заштеда 210 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 4 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Женски парфем со феромони Taboo Tentation е идеален афродизијак за спротивниот пол. Две прскања се доволни и тоа веќе ќе ви ја зголеми самодовербата и шансите за заведување. Доаѓа во пакување од 50 ml. Направен е во Франција и најдобро се нанесува на пулсните точки.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: