БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Ново

Црна навлака за пенис Breyden

026211-1
310 ден.

Црната навлака пенисот ќе биде совршен додаток со кој вие и вашиот партнер ќе уживате во различна врска. Издолжете го пенисот на брз и лесен начин и зајакнете ја ерекцијата.

Навлаката е направена од квалитетен ТПР материјал кој е флексибилен и мек. Вкупната должина на навлаката е 15,5 cm, делот во кој го ставате пенисот е долг 10 cm, а дијаметарот на капакот е 3,2 cm.

Флексибилна е и растеглива така што ќе се адаптира на сите големини на пенисот.

Навлаката, исто така, има прилог кој се става околу тестисите, така што ќе стои стабилно кога продира. За полесно поставување на навлаката, и попријатно чувство кога продирате, користете еден од лубрикантите на водна основа.

Црна навлака за

310 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Црната навлака пенисот ќе биде совршен додаток со кој вие и вашиот партнер ќе уживате во различна врска. Издолжете го пенисот на брз и лесен начин и зајакнете ја ерекцијата.

Навлаката е направена од квалитетен ТПР материјал кој е флексибилен и мек. Вкупната должина на навлаката е 15,5 cm, делот во кој го ставате пенисот е долг 10 cm, а дијаметарот на капакот е 3,2 cm.

Флексибилна е и растеглива така што ќе се адаптира на сите големини на пенисот.

Навлаката, исто така, има прилог кој се става околу тестисите, така што ќе стои стабилно кога продира. За полесно поставување на навлаката, и попријатно чувство кога продирате, користете еден од лубрикантите на водна основа.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: