БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • Нема залиха

Мастурбатор вештачка вагина со внатрешен релјеф

00900T58
699 ден.

Овој исклучително реалистичен мастурбатор ќе ви овозможи изобилство задоволства. Направен е од исклучиво реалистичен материјал кој имитира кожа, па така при пенетрацијата ќе имате чувство дека имате вистински секс. Располага со голема флексибилност и растегливост, правејќи го совршен за секоја должина на пенес. Вкупната должина на мастурбаторот е 18cm, додека ширината 7cm. 

Мастурбатор

699 ден.
Количина:
Нарачај по телефон
No product available!

Нема залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Овој исклучително реалистичен мастурбатор ќе ви овозможи изобилство задоволства. Направен е од исклучиво реалистичен материјал кој имитира кожа, па така при пенетрацијата ќе имате чувство дека имате вистински секс. Располага со голема флексибилност и растегливост, правејќи го совршен за секоја должина на пенес. Вкупната должина на мастурбаторот е 18cm, додека ширината 7cm. 

За полесна и попријатна пенетрација, препорачуваме употреба на лубрикант.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: