БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Розев силиконски вибратор 15cm

014718
1.290 ден.

Ако сакате силиконски вибратор кој има совршена дизајнерска линија, има закривен врв за да ја стимулира Г-точката на најдобар можен начин, овој вибратор е токму то ашто го барате. Неговите 10 режими на вибрации носат магични оргазмични задоволства. Има вкупна должина од 15 cm, додека во најширокиот дел е 3cm. Изработен е од 100% силикон, кој е антиалергиски. Користи 1 AA батерија. Може да се одржува со млака вода и сапун. Нарачајте силиконски вибратор со кој ќе доживеете серија оргазми.

Розев

1.290 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Ако сакате силиконски вибратор кој има совршена дизајнерска линија, има закривен врв за да ја стимулира Г-точката на најдобар можен начин, овој вибратор е токму то ашто го барате. Неговите 10 режими на вибрации носат магични оргазмични задоволства. Има вкупна должина од 15 cm, додека во најширокиот дел е 3cm. Изработен е од 100% силикон, кој е антиалергиски. Користи 1 AA батерија. Може да се одржува со млака вода и сапун. Нарачајте силиконски вибратор со кој ќе доживеете серија оргазми.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: