БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Мултифункционален вибратор

014706-1
1.490 ден.

Уживајте во двојна стимулација со мултифункционален вибратор и оргазмите ќе дојдат сами. Неговата нежна површина е направена од силикон кој е целосно безбеден за употреба.

Има неверојатни 30 вибрациски функции кои ќе ти го разнесат умот. За да управувате со овој прекрасен вибратор ви требаат две АА батерии.

Вкупната должина на вибраторот е 19cm, пенетрачкиот дел е 10cm, додека неговиот дијаметар е 3,1cm. За полесна и попријатна стимулација, препорачуваме да се користи лубрикант на водна основа.

Можете да го видите целиот асортиман на вибратори со кликнување на страницата на вибраторите.

Мултифункционал

1.490 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Уживајте во двојна стимулација со мултифункционален вибратор и оргазмите ќе дојдат сами. Неговата нежна површина е направена од силикон кој е целосно безбеден за употреба.

Има неверојатни 30 вибрациски функции кои ќе ти го разнесат умот. За да управувате со овој прекрасен вибратор ви требаат две АА батерии.

Вкупната должина на вибраторот е 19cm, пенетрачкиот дел е 10cm, додека неговиот дијаметар е 3,1cm. За полесна и попријатна стимулација, препорачуваме да се користи лубрикант на водна основа.

Можете да го видите целиот асортиман на вибратори со кликнување на страницата на вибраторите.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: