БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Ротирачки вибратор Ken

008015R
1.990 ден.

Доколку сакате вистинско уживање и сигурен завршеток со оргазам, ротирачкото дилдо Кен е вистинскиот избор. Направен е од квалитетен TPR материјал кој пружа свиленкасто чувство на вистинска кожа. На врвот е прекрасно обликуваната главичка, додека телото на дилдото е свитливо и со многу реалистична текстура. На основата се тестисите кои додаваат посебен шмек. Не само што вибрира, туку и ротира истовремено. Неговите движења можете да ги контролирате преку далечинскиот управувач. За неговата работа ви се потребни 2 AA батерии. Ова дилдо поседува силна вакуумска основа и може да го прицврстите на било која мазна површина. На тој начин рацете ќе ви бидат слободни и ќе имате доживување како да сте навистина во друштво на неверојатен љубовник.

Ротирачки

1.990 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 4 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Доколку сакате вистинско уживање и сигурен завршеток со оргазам, ротирачкото дилдо Кен е вистинскиот избор. Направен е од квалитетен TPR материјал кој пружа свиленкасто чувство на вистинска кожа. На врвот е прекрасно обликуваната главичка, додека телото на дилдото е свитливо и со многу реалистична текстура. На основата се тестисите кои додаваат посебен шмек. Не само што вибрира, туку и ротира истовремено. Неговите движења можете да ги контролирате преку далечинскиот управувач. За неговата работа ви се потребни 2 AA батерии. Ова дилдо поседува силна вакуумска основа и може да го прицврстите на било која мазна површина. На тој начин рацете ќе ви бидат слободни и ќе имате доживување како да сте навистина во друштво на неверојатен љубовник.

За да ја олесните пенетрацијата препорачуваме пубрикант на водена база. За правилно одржување потребо е играчката да се мие со млака вода и благ сапун, а потоа да се избрише и да се остави да се исуши.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: